Breaking News
Home / Blog / Makijaż oczu: Szybki makijaż przed pracą

Makijaż oczu: Szybki makijaż przed pracą

W poniższym poście pokażemy wam jak wykonać szybki makijaż oczu który możemy zrobić zawsze kiedy zaśpimy do pracy. Szybkość w wykonaniu makijażu w tym przypadku wcale nie przekłada się negatywnie na jego jakość. Makijaż jest bardzo stylowy Dzisiaj pokażę Wam jak wykonać ekspresowy makijaż który na pewno przyda się, jeśli nie macie dużo czasu rano na malowanie. Stosując ten makijaż podkreślicie powieki, dodacie głębi spojrzeniu a oczy będą bardziej wyraźne.

Na wewnętrzny kącik powieki ruchomej nakładam biały matowy cień, na pozostała jej część natomiast matowy beż.

Wewnętrzny kącik oka nałóż biały matowy cień, po czym na resztę powieki beżowy mat.

Na wewnętrzny kącik powieki ruchomej nakładam biały matowy cień, na pozostała jej część natomiast matowy beż.

Po zewnętrznej stronie oka na wcześniej położony matowy beż dołóż teraz biały matowy cień. Po lewej (wewnętrznej) stronie oka matowy beż.

Płaskim pędzelkiem o krótko sciętych, sztywnych włoskach zaznaczam dolną powiekę do połowy długości i wyciągam cień odrobinę poza kontur oka.

Płaskim krótkim pędzlem ze sztywnymi włoskami podkreśl dolną powiekę  do połowy długości wyciągamy cień troszeczkę po za kontur oka.

Małym skośno ściętym pędzelkiem i tym samym brązowym cieniem użytym w załamaniu i na dolnej powiece rysuję kreskę wzdłuż lini rzęs, zaczynając od połowy długości.

Ukośnym, małym pędzelkiem nakładamy brązowy cień w załamaniu oka po zewnętrznej stronie. Rysujemy kreskę wychodzącą po za obrys oka. Tak jak na zdjęciu.

Tuszuję górne i dolne rzęsy i gotowe!

Na górne i dolne rzęsy nakładamy odrobinę tuszu tak żeby się nie posklejały.

Jeśli chcecie dodatkowo ‘otworzyć’ oko na linę wodną nałóżcie biała lub bezową kredkę

Jeśli chcecie optycznie powiększyć oko na górną powiekę nałóżcie odrobinę białego matowego cienia. Gotowe! Teraz szybko do pracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Makijaż oczu: Szybki makijaż przed pracą, 5.0 out of 5 based on 10 ratings

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


3 + one =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>