Breaking News
Home / Blog / Makijaż oczu zielonych

Makijaż oczu zielonych

Zielone oczy – jak dobrać cienie?

Makijaż oczu zielonych jak już wspominaliśmy w poprzednich artykułąch zależy od wielu czynników. Od warunkó pogodowych, światła w miejscu, do którego się udajemy, naszej fryzury, stroju oraz dodatków. Jak same widzicie nie da sięjednoznacznie powiedzieć że, makijaż oczu zielonych to kolor niebieski. To kompletnie nie prawda.

 

Zielony kolor oczu – Specyfika:

Musimy zacząć od tego, że kolor oczu ma wiele różnych odcieni. Począwszy od jasnego odcienia zieleni, przez oliwkowy aż dociemnego. Czasami (często w przypadku szarego koloru oczu) cięzko nam dokłądnie powiedzieć jaki dokłądnie kolor mamy. W tym przypadku należy zestawić swój kolor oczu z dwoma różnmi cieniami. Jeśli użyjecie niebieskiego cienia do makijażu oczu zielonych i zobaczycie, że uwydatnił się wam właśnie ten kolor to dobra wasza. Macie zielone oczy.

Kiedy macie wyraźny zielony kolor oczu sytuacja jest dużo łatwiejsza. Makijaż oczu zielonych ciemnych to oczywiście kolor niebieski oraz jego odcienie. Jeśli chodzi o kolor włosów to najlepiej z zielenią konweniuje kolor rudy oraz kasztanowy.

Jeśli natomiast jesteście posiadaczkami oczu o kolorze oliwkowym wewnętrznie rozstrzygnąć musicie czy jest to kolor bardziej zielony czy brązowy. Zależnie od teo, którego pigmentu posiadacie więcej warto używać cieni, któe uwydatnią kolor zielony.

Efekt do uzyskania? Podstawowe pytanie

 

dramatyczny - jasna zieleń bardzo dobrze prezentuje się w zestawieniach z czernią, bardzo ciemnym brązem. Jeśli nie brakuje wam odwagi pobawcie się czerwieniami. Dramatyzm murowany!
uwydatniający  - zgodnei z poniższą paletą barw na przeciwko odcieni koloru zielonego znajdują się fiolety. Jeśli więc zależy wam na uwydatnieniu waszego naturalnego koloru to właśnie po te kolory powinnyście sięgnąć w makijażu oczu zielonych.

podkreślający oko – używająć barw ciepłych pomarańcze, brązy, delikatne czeriwenie

Zielone oczy zgodnie z kołem barw:

 

kolo barw - oczy zielone

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Makijaż oczu zielonych, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ eight = 11

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>